1

2

3

4

5
افتتاح سالن ورزشی دانشگاه پیام نور اسکو مجتمع فرهنگی و ورزشی دانشگاه پیام نور اسکو با حضور معاون پژوهشی و فناوری سازمان مرکزی پیام نور کشور به بهره برداری رسید. افتتاح مجتمع فرهنگی ورزشی پیام نور اسکو؛

مجتمع فرهنگی و ورزشی دانشگاه پیام نور اسکو با حضور معاون پژوهشی و فناوری سازمان مرکزی پیام نور کشور به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور اسکو ، در آیین افتتاحیه این سالن چند منظوره دکتر محمدعلی کریمی با بیان اینکه توسعه فضاهای عمرانی و ورزشی دانشگاه پیام نور گامی برای افزایش کیفیت خدمات آموزشی این مجموعه علمی است گفت: با بهره برداری از این مجتمع چند منظوره امکان برخورداری دانشجویان رشته های تربیت بدنی در گام نخست مرتغع می شود. 
وی افزود : این پروژه با حمایت و همت خیر اسکویی به مرحله بهره برداری رسید و امیدواریم نیازهای فرهنگی ورزشی و آموزشی این شهرستان را تأمین کند تا در آینده شاهد شکوفایی هر چه بیشتر توانمندیهای این واحد آموزشی در شهرستان استان باشیم. 
رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی هم در حاشیه آیین افتتاح این مجتمع ابراز داشت؛ مجتمع چند منظوره فرهنگی ورزشی پیام نور اسکو در فضایی به وسعت هزار و 600 مترمربع و با هزینه هفده میلیارد ریالی امروز به بهره برداری رسید. 
دکتر بخشعلی معصومی افزود: حدود 5 میلیاردریال از هزینه های این مجتمع چند منظوره توسط حاج آقای رضا علیزاده خیرخوشنام اسکویی تأمین شده و امیدواریم در آینده شاهد مشارکت های گسترده مردمی در توسعه و پیشرفت فضاهای فیزیکی و برنامه های آموزشی پیام نور آذربایجان شرقی باشیم. 

رئیس دانشگاه پیام نور اسکو: 
فضاهای فیزیکی و آموزشی پیام نور اسکو در حال افزایش است 
رئیس دانشگاه پیام نور واحد اسکو از افزایش فضای فیزیکی و آموزشی این دانشگاه در آینده نزدیک خبرداد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی ، دکتر علیرضا تمیزی امروز در حاشیه آیین افتتاح مجتمع چند منظوره فرهنگی ورزشی دانشگاه پیام نور اسکو با بیان این مطلب ابراز داشت : خوشبختانه در سایه حمایتهای دولت دانشگاه پیام نور از شتاب خوبی در زمینه توسعه فضاهای فیزیکی و آموزشی برخوردار شده است و هم اکنون واحد اسکو پیشتاز فعالیتهای عمرانی استان می باشد. 
وی افزود: سال گذشته بهسازی محوطه دانشگاه پیام نور واحد اسکو با دو میلیارد و پانصد میلیون ریال هزینه انجام شد و امسال نیز با حمایت خیر اسکویی آقای حاج رضا علیزاده گامی دیگر در جهت تأمین فضای موردنیاز این دانشگاه برداشته شد.
دکتر تمیزی ادامه داد: با قول های مساعدی که از ریاست شورای شهر اسکو گرفته ایم به زودی از امکانات شهرداری این شهر برای ساماندهی محوطه دانشگاه بهره گیری می کنیم . 
فرماندار اسکو نیز با اشاره به سرانه فضای ورزشی در سطح آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون این میزان 86 سانتیمتر مربع برای هر شهروند استانی است که با تلاش دانشگاه پیام نور واحد اسکو این سرانه در سطح شهرستان به 36/1 مترمربع برای هر شهروند اسکویی افزایش یافت. 
آقای محمدزاده از احداث پنج سالن و مجتمع ورزشی در شهرستان اسکو نیز خبرداد و افزود: با بهره برداری از این فضاهای ورزشی میزان سرانه فضای ورزشی اسکو یک و نیم برابر سطح استان می شود. 
در پایان آیین افتتاح مجتمع چندمنظوره فرهنگی ورزشی دانشگاه پیام نور اسکو از زحمات خیر این مجموعه آقای حاج رضا علیزاده، معاون عمرانی دانشگاه پیام نور استان، شهردار اسکو و رئیس اداره مسکن و شهرسازی این شهرستان با اهدای لوح سپاس توسط دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان و دکتر کریمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور کشور قدردانی شد. 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر