جشنواره ملی حرکت
1397/02/03 جشنواره ملی حرکت جشنواره ملی حرکت ویژه انجمن های علمی

جشنواره ملی حرکت در دانشگاه ملی تبریز

این جشنواره به صورت سالانه به دو صورت استانی و کشوری برگزار می شود و میزبان جشنواره نیز هر ساله یک دانشگاه استانی می باشد

دانشجویان می توانند با تشکیل انجمن در  رشته خود با انجام فعالیتهای مرتبط  رشته تحصیلی هم به ارتقا سطح علمی خود کمک کنند و هم از این امتیازها نیز همزمان بهرمند شوند.

در سالهای گذشته تعدادی از اعضا انجمن هایی که در این جشنواره  شرکت کرده اند موفق به ایجاد کسب و کار در زمینه تخصص خود شده اند که با حمایت دانشگاه و حامیان آن مجوزهای لازم را نیز اخد نموده اند.

از دیگر امتیازهایی که فقط ویژه دانشگاه پیام نور اسکو می باشد و از سال 97 اجرایی خواهد شد:

دبیر فعالترین انجمن علمی دانشجویی از پرداخت شهریه ثابت تا زمان فارغ‌التحصیلی معاف می باشد.

دانشجویان علاقمند می توانند با مراجعه به امور فرهنگی با حداقل 5 نفر عضو اصلی  اقدام به تشکیل انجمن نمایند. و فعالیتهای فوق الذکر را با حمایت اساتید و دانشگاه به سلیقه خود در چهارچوب قوانین دانشگاه اجرا نمایند.

قابل توجه اساتید محترم
به اگاهی می رساند طبق مذاکراتی که طی جلسات گذشته در دانشگاه پیام نور استان صورت گرفته، اساتیدی که در فعالیتهای دانشگاهی با انجمنهای علمی همکاری نمایند اسامی آنها به عنوان اساتید نمونه به پیام نور استان و در نهایت پیام نور کشور ارسال خواهد شد تا از انها نیز تقدیر گردد. در ضمن اساتیدی که در فعالیتهای فرهنگی دانشگاه همکاری نمایند در صورت تمایل می توانند از دانشگاه گواهی معتبر دریافت کنند.


توضیحاتی در خصوص نحوه تشکیل انجمن
1- حد اقل سه نفر از دانشجویانی که تمایل دارند انجمن علمی تشکیل دهند درخواست خود را به امور فرهنگی ارائه می دهند(هیات امنا نامیده می شوند)
2- بعد از آن شروع به عضو گیری می کنند - حداقل  5 نفر کافیست (هیات امنا+ اعضا ثبت نامی=5 نفر)
3- از بین اعضا کسانی که علاقمند هستند دبیری انجمن را به عهده بگیرند کاندید می شوند
4- انتخاباتی با حضور کلیه دانشجویان آن رشته برگزار خواهد شد و کسی که بیشترین رای را بیاورد به عنوان دبیر معرفی خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر